Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Kalendarz

Dzisiaj jest: Wtorek, 7 Maja 2024

PN WT ŚR CZ PT SO NI
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Aktualności

Oferta pracy

06-07-2017

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

z siedzibą w Białymstoku przy ul. Studziennej 2 w Białymstoku.

Zaprasza do złożenia oferty na stanowisko:

Koordynator Projektów EFS/EFRR

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzór nad  realizacją projektów szkoleniowych i edukacyjnych,
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, praca w systemie SL2014),
  • monitoring realizacji wskaźników, monitoring płatności,
  • współpraca z zespołem projektowym, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami wdrażającymi,
  • nadzorowanie stopnia realizacji budżetu projektów,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do finansowego rozliczania projektów
  • weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania,
  • opisywanie dokumentów finansowych,
  • przygotowanie wniosków o dofinansowanie realizacji projektów EFS.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość.
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z Unii Europejskiej w ramach EFS min. 2 lata w tym,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami – min 1 zakończony i pozytywnie oceniony projekt współfinansowany z EFS,
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych z EFS,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy,

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w  stabilnej instytucji,
  • umowę o pracę bądź umowę zlecenie w zależności od preferencji pracownika,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i powierzonych obowiązków,

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)"prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biurozarzadu@polskiestowarzyszenie.pl.

oraz

Specjalista ds. merytoryczno-rozliczeniowych Projektów EFS/EFRR

Opis stanowiska pracy

  • koordynacja części merytoryczno-organizacyjnych projektów EFS, EFRR,
  • sporządzanie wniosków o płatność wraz z załącznikami,
  • sporządzanie i aktualizacja harmonogramu płatności,
  • opisywanie dokumentów księgowych, współpraca z działem księgowości,
  • nadzór nad wykorzystaniem budżetu projektu,
  • współpraca z zespołem projektowym.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach.

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)" prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biurozarzadu@polskiestowarzyszenie.pl.